Program sortujacy metoda Kubelkowa oraz Sortowaniem przez wstawianie

0

Witam. Na wstępie chciałbym powiedzieć, ze musze oddać projekt na studia, na przedmiot algorytmy i struktury danych. Moje umiejętności programowania kończą się na napisaniu programu, który zapyta Cie jak masz na imię, ewentualnie wyswietli tablice która napisze. Niczego innego nie potrafie, nie zostalo mi to przedstawione.
Moj projekt na zaliczenie, to algorytm, który posortuje elementy tablicy metoda BUCKET-SORT, następnie każdy kubelek sortujac za pomocą INSERTION-SORT. Nie można używać dodatkowych bibliotek, dlatego nie znalazłem nic konkretnego na internecie. Fajnie by było, gdyby ktoś pomógł mi to napisać, najlepiej wersje, gdzie liczby i wielkość tablicy podaje użytkownik, ale moze być tez gotowy program, z gory założona wielkością tablicy oraz jej elementami. Licze na wasza pomoc, oczywiście wszystkie ewentualne koszty pokryje, pozdrawiam!

0

Zamieść ten post tutaj - https://4programmers.net/Forum/Og%C5%82oszenia_drobne wraz z proponowaną stawką, i ktoś za ciebie to pewnie zrobi.

0

xD

Niczego innego nie potrafie, nie zostalo mi to przedstawione.

to jak ktos Ci nie pokaze jak zrobic sobie kanapki to nie bedziesz potrafil?
xD

https://www.google.com/search[...];sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.geeksforgeeks.org/bucket-sort-2/

https://www.google.com/search[...]ws-wiz.......0i71.RaxsVKsOpOc

https://www.geeksforgeeks.org/insertion-sort/

i teraz czytasz jedno i drugie. Robisz sobie z tego funkcje (tez wygooglowac za Ciebie jak zrobic funkcje?) InsertSort oraz BucketSort. Wywolujesz BucketSort a nastepnie na elemencie ktory Ci zwroci wywolujesz InsertSort

Zrobione

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0