Visual Studio - nie uruchamiają się aplikacje

0

Witam!
Mam pewien problem z Visual Studio. Było okej i nagle przestało działać (wiem jak to brzmi, ale naprawdę tak było). Mianowicie, program napisany w VS kompiluje się, ale nie uruchamia. Jeśli uruchomię program niejako "w kompilatorze" to zawiesza się on na Build success i nie uruchamia programu, nie ma go nawet w Task Menagerze. Jeśli przejdę się do folderu z exekiem i spróbuje go uruhomić, to efekt jest ten sam. Komputer zaczyna jakby mielić, znaczy zamienia się kursor w kręcące się kółeczko, ale znowu nie tworzy nawet procesu.

Próbowałem wszystkiego, reinstalować NETa, VS Redistributable, zmieniać wersje, przeszedłem przez 2010, 2012, 2013 i 2015. Za każdym razem to samo. A np na takim laptopie śmiga bez zarzutu.

Poddaję się i proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

0

Na podstawie Qt, ale może i tutaj ma to zastosowanie.
Skoro zaczął wieszać się "sam z siebie", to może spróbuj wyczyścić ( ręcznie) build/debug/release pliki w twoim folderze z projektem ( nie wiem jak się tam nazywają w VS)-> sporadycznie w Qt zdarza się tak, że wszystko jest ok w kodzie, ale jakiś niepotrzebny plik z kompilacji zostaje właśnie w tych folderach i uniemożliwia uruchomienie.
Nic o tym nie pisałeś, więc na wszelki wypadek wspominam.

0

Niestety, nawet jak robię nowy projekt to się tak samo sypie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1