WinAPI Drag & drop

0

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak zastosować system drag&drop pomiędzy dwoma polami tekstowymi. Chodzi mi o dokładnie to co jest opisane tutaj: Drag and Drop między dwoma Editami

Wiem, że jest sporo takich tematów, ale wszystkie dotyczą języka delphi, a ja nie potrafię sobie tego "przetłumaczyć" na C++. Chodzi mi o to jakie wydarzenia muszę obsłużyć i jakich funkcji użyć.

Pozdrawiam,
Zguba

0

http://www.codeproject.com/KB/list/jianghong.aspx?display=Print - tutaj w przykładowym kodzie w case'ie jest LVN_BEGINDRAG, które wyrzuca błąd, jako niezdefiniowane. W jakiej bibliotece się znajduje w takim razie, jeśli nie w windows.h i windowsx.h?

Edit:
Wszystkie artykuły są sprzed ponad dekady. Nie wiem czy znajdę tam coś wartościowego bo nawet jak pobieram kody źródłowe to nawet nie chce się skompilować.

0

https://msdn.microsoft.com/en[...]op/bb774796%28v=vs.85%29.aspx
MSDN mówi, że LVN_BEGINDRAG znajdziesz w Commctrl.h

0

Niestety, nie jestem w stanie tego sam zaimplementować, linki są przestarzałe i kod w nich nie działa. Jeżeli ktoś mógłby mnie poinstruować byłbym wdzięczny.

0

Musisz w takim razie pokazać ten niedziałający kod.

0

Problem tkwi w tym, że żadnego kodu nie ma jeszcze. Mam tylko szkielet programu ( http://pastebin.com/RR1RuAaM ) i muszę tutaj wrzucić drag n drop.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0