Jak widać zapewne, jestem na forum nowy, a funkcja szukaj jest wg mnie mało funkcojnalna - wpisuję konkretne zapytanie i otrzymuję 100 stron po kilka wyników bardzo nie na temat.
Ale do rzeczy:
Mam po kimś większy projekt. i składa się on z wielu podprojektów. Teraz na podstawie jednego znich, dokonując małych modyfikacji, potrzebuję zrobić kolejny taki pod projekt.

Moje pytanie: jak do ogólnego projektu dodać ISTNIEJĄCY podprojekt? nowy bez problemu bo klikamy prawym, wybieramy opcję dodaj podprojekt i jest.
Mój folder z zmodyfikowaną kopią jednego z podprojektów otrzymał swoją nazwę i został dodany do sekcji subdirs i pliku .pro projektu nadrzędnego. Zmieniłem także target w pliku .pro zmodyfikowane projektu, tak żeby się nie nakładał z istniejącym. Czy to wystarczy? chyba nie, bo wywalało jakieś dziwne błędy, najpierw qmakeowi coś brakowało potem jakiś circular coś tam - dokładnie nie pamiętam, bo przywróciłem ogólnemu projektowi pierwotny wygląd.

Struktura wewnętrzna katalogu zmodyfikowanego i oryginalnego podprojektu są takie same, nazwy plików również. Zdefiniowene w podprojektach klasy również mają te same nazwy. targetem dla podprojektów są pliki dll i nigdy nie są wykorzystywane dwa jednocześnie. Na samym początku aplikacja ładuje od powiednią dllkę w zależności od potrzeb.

Czyli jak dodać ten mój nowy ale istniejący podprojekt do projektu nadrzędnego tak, żeby się kompilator nie czepiał?

@Edit:

ten błąd to:

:-1: błąd:Circular sub-KO-3-make_default-ordered <- sub-CSA-12a-make_default-ordered dependency dropped.

po rozwinieciu:

mingw32-make[1]: Leaving directory `c:/Users/user/Desktop/user/program2/CSA-12'
cd KO-3/ && C:/QtSDK/mingw/bin/mingw32-make.exe -f Makefile
mingw32-make.exe: Circular sub-KO-3-make_default-ordered <- sub-CSA-12a-make_default-ordered dependency dropped.

fragment sekcji SUBDIRS pliku projektu:

    CSA-12 \
    CSA-12a \
    KO-3 \
    update

@Edit:

znalazłem, KO-3 był już wcześniej wpisany, a jak go przenosiłem to przy parsowaniu wpisało go jeszcze raz do pliku .pro