Jakich komponentow moge uzyc w projekcie na studia?

0

Otóż na jutro muszę oddać dokumentację wstępną do projektu z c++. Miałem zrobić system okien, obiektowo, głównie chodzi o dziedziczenie i funkcje wirtualne. Projekt dostały 3 osoby i ja głównie miałem się zająć komponentami. Opisałem jak widzę sobie przycisk(pochodne przycisk tekstowy, graficzny, do zamykania okienka, minimalizacji, maksymalizacji), pulpit, główne okno z wieloma komponentami, okno z tekstem, suwak, okno do wpisywania tekstu, okno z obrazkiem, listę wielokrotnego wyboru, listę zwykłą i dziś prowadzący powiedział, że o wiele za mało komponentów, więc błagam wszystkich o wszelką pomoc co jeszcze mogę dodać, albo jakie pochodne już tych co mam. Z góry dzięki. Pozdrawiam. Bardzo mi zależy jakby to był offtopic/inne złamanie regulaminu, to przepraszam, ale nie kasujcie mi, bo stracę rok życia.

1

CzerwonyPrzycisk, NiebieskiPrzycisk, BiałyPrzycisk...

1

Button (jego pochodne), CheckBox, ListBox (+ np. z checkboksami), Radio, TextBox, TextBlock/Label, ProgressBar, Scroll, Image + jakieś kontenery - Panel, Grid, Border.. Więcej za bardzo nie ma już sensu bo będą zbyt szczegółowe.

0

A nie prościej zobaczyć na przykład jakie komponenty oferuje Qt? Albo dowolny inny framework tego typu? Na przykład:
radiobuttony, grupy buttonów, checkboxy, tabbedPane, scrollPane, progressBar, slider...

0

Może najprościej będzie jak Ci wrzucę screen'a z QT, wybierzesz sobie które możesz zrobić ^^

#up
Za długo robiłem screena :P
#Edit2
"Znik" załącznik jak edytowałem-.-

0

DZIĘKI WAM WSZYSTKIM. Potem czeka mnie długie noce z intempletacją, ale to potem. Jeszcze raz dzięki. Uratowaliście mnie.

0

To ja może zlinkuję coś ze źródła, a nie z zewnętrznych bibliotek, to jest z dokumentacji MSDN:
http://msdn.microsoft.com/en-[...]esktop/bb773169(v=vs.85).aspx

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0