Symfonia C++- Standard, czy stare wydanie

0

Witam. Zacząłem czytać Symfonie C++ ebooka, lecz stare 3 tomowe wydanie. Przeczytałem jakieś 100 stron i pomyślałem, żeby kupić tą książkę. I tu jest problem. Które wydanie kupić? Bardziej mi na rękę jest kupić starą wersję, bo mogę dostać 3 tomy za 50zł. Tylko ciekawi mnie czym się to różni od nowszych wydań. (słyszałem że nowe wydanie jest pozbawione niektórych zagadnień- stąd się wzięła nazwa STANDARD). Słyszałem też o jakimś wydaniu z 2008 roku. Jak to jest? A, zapomniałbym czy to że przeczytałem 100 stron starego wydania jest jakąś przeszkodą w zrozumieniu nowszej wersji. (mam na myśli czy rozdziały są inaczej poukładane albo czy nowe standardy tak bardzo różnią się od starych). Z góry dzięki za odpowiedź. Jeśli był taki temat to przepraszam (patrzyłem do wyszukiwarki, lecz nie znalazłem).

0

Zdecydowanie wersję Standard.A różnica polega na mniejszej ilości materiału zawartego w starszym wydaniu

0

Czyli jednak więcej materiału jest w wersji Standard? A nie tak jak słyszałem, że w starej? Czy tekst, nowy materiał i układ rozdziałów różni się na tyle, że jak zacząłem czytać starszą to się w nowej nie odnajdę?

0

Raczej się tak bardzo nie zmienił, ale na pewno doszło więcej informacji o rzeczy, które zostały wprowadzone do C++ już po wydaniu starej edycji

0

Odnajdziesz się z łatwością.Symfonia C++ Standard to wciąż stara,doba Symfonia C++ z uwzględnieniem standardu ISO i rozszerzonym materiałem-ot na przykład doszedł nowy rozdział opisujący,jak posługiwać się std::stringiem zamiast łańcuchów char*

0

Obawiam się tylko jednego. W Starej wersji są 22 rozdziały, a w STANDARD jest 15, dlatego myślałem, że STANDARD jest wersja okrojoną. Czy symfonii jest także o programowaniu obiektowym?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0