[C++]Wirusy

0

Witam mam pytanko odnośnie wirusów ma ktoś pod rękom stronkę z virami pisanymi w c++ lub sam ma jakieś proste napisane w c++ ? i mógłby napisać tu kod źródłowy bo bardzo mnie interesuje jak takie coś wygląda w c++. Oczywiście wiem ,że viry głownie assemblerze się pisze ale tylko tak dla edukacji chce zobaczyć jak coś takiego wygląda.

Dzięki!

0

#include <windows.h> + wyobraźnia

0

dobreeee ;] chłopino nawet nie zadałeś poprawnie pytania, więc odpuśc sobie tą dziedzinę :)
ale żeby nie byc takim chamem, to napiszę to co kolega wyżej plus http://msdn.microsoft.com/pl-pl/default.aspx tyle w c++ by Ci wystarczyło spokojnie na kupę lat pisania :D
zależy jeszcze jakie viry ale ja nie polecam, niby edukacja itd itd a później strzeli Ci coś do głowy jak mi i będą tego konsekwencje ;)

0

tylko o to chodzi ,żed mnie viry nie jarają a chce zobaczyć tylko przykładowy i jak macie zamiar pisać takie bzdury to idź strzel komentarzyk na fotce czy gdzies. I jak byś nie umiał czytać chce tyko zobaczyć cwaniaku !

0

Ja mysle ze autor ma troche mętne pojęcie o tym co robią wirusy, ale na pewno potrafi napisać jakis złośliwy program. Oczywiście jeśli chcesz kod wirusa który infekuje pliki i dopisuje do nich swój kod, to bez asemblera sie nie obejdzie. Ale jeśli chodzi o jakieś inne rzeczy to cóz za problem?
Napisz program który skopiuje samego siebie po uruchomieniu w różne miejsca na dysku, doda sie do rejestru, autostartu itd. Wywali jakiś systemowy exe i podmieni go z sobą. A sam program niech np. tworzy na dysku gigantyczny plik z jakimiś śmieciami w zawartości, a do tego alokuje gigantyczne ilości pamięci i potem puszcza nieskończoną pętlę która coś oblicza, a przy próbie wyłączenia uruchamia sie ponownie.
Wirus jak sie patrzy, moze torche archaiczny :P

0

Weźcie to wywalcie w cholerę bo zaraz się tutaj jeszcze większe herezje pojawią...

0

Dołaczam się do prośby też mnie bardzo interesuje jak wygląda wirus w cpp oczywiście nie żaden delete plik tylko jakiś standardowy może być wykrywalny ponieważ też mnie interesuje jego budowa(kod źródłowy)

0

A po ch* Wam to? Poczytajcie o tworzeniu packerów plików wykonywalnych, robią w sporej części podobne rzeczy co wirusy - też modyfikują strukturę binarek i dodają własny kod. Jak coś to możecie się zapoznać z tym - http://re.coldwind.pl/ na początek przynajmniej.

0

.. ssłuchaj tak jak napisał Shalom interesuje mnie właśnie taki virek ,że kopiuje się i tworzy plik o dużym rozmiarze nie prosił bym o to jak bym wiedział o co kaman a nie chce vira który robi zamęt w kompie ! jako jedyny Shalom normalny i odpisał jak fachowiec!

0
Gelldur napisał(a)

jako jedyny Shalom normalny i odpisał jak fachowiec!

Tylko z błędami...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0