Dlaczego to co się uruchamiało w przeglądarce teraz się w niej nie uruchamia, choć się kompiluje

0

Hej Wam,

Pracuję na vs 2022 community, które przed chwilą pomyślnie zaktualizowałem. Jeszcze wczoraj apka asp.net core 6 mvc (z opcją individual accounts) normalnie się uruchamiała w przeglądarce. Dzisiaj nic w niej nie zmieniłem, tzn. nic nie zmieniłem w kodzie i owszem kompiluje się oraz uruchamia, ale tak jakby tylko w visual studio. Natomiast nie uruchamia się w przeglądarce.
Używam oczywiście .Net 6. I to mało tego. Po aktualizacji vs 2022 community, utworzyłem dwa szkielety asp.net core 6 mvc (jeden z http, a drugie z https), uruchomiłem i też, uruchamiają się obydwie, ale nie uruchamiają się w przegldarce.
Czy ktoś wie co jest grane? Bo dla mnie to co najmniej komedia jest. Kodu nie pokazuję, bo z tego, co sprawdziłem to nie jest kwestia kodu, skoro nawet świeżo zbudowana aplikacji nie chce się w przeglądarce uruchomić. No jaja jakieś.

edit:
Aha, aktualizację vs 2022 zrobiłem, bo właśnie przed aktualizacja nagle dzisiaj to się zrobiło i po prostu myślałem, że może aktualizacja pomoże, ale gucio.

1

Wiecie co? Najmocniej przepraszam, że postawiłem całe forum 4programmers na baczność. Wiecie o co chodziło? Ja nie wiem dlaczego, ale u góry w miejscu, które się klika, żeby odpalić projekt, miałem ustawioną nazwę projektu zamiast "IIS Express";-))) Ustawiłem na "IIS Express" i się uruchomiło jak należy. Wybaczcie mi. Nawet nie mam teraz odwagi napisać, że najlepszym się zdarza, bo do najlepszych to przy takich problemach jednak mi daleko (choć się staram).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1