Projekt nie wykrywa zmian

0

Witam dziś pojawił się dziwny projekt związany z moim projektem. Odpaliłem mój projekt jak zawsze używając vs coda i chciałem zmienić kilka rzeczy w kontrolerze, bo znalazłem tam pewien błąd, po naprawieniu błędu odpaliłem projekt sprawdzając, czy wszystko na pewno działa, po czym okazało się, że żadna ze zmian których dokonałem nie została wprowadzona do projektu.
Na początku trochę się zdziwiłem ale pomyślałem że sprawdzę może jednak jest jakiś błąd, ale po dokładnym przeszukaniu niczego nie znalazłem. Więc postanowiłem jak prawdziwy informatyk wyłączyć i włączyć i zobaczyć co się stanie, lecz niestety efekt był ten sam. Postanowiłem więc usunąć folder bin, bo myślałem, że może kompiluje mi się stary plik i to wszystko jest przez to, ale to niestety też nie było to. Niewiedząc co zrobić postanowiłem spytać się tutaj czy może ktoś również miał taki błąd? A jeżeli tak to może zna rozwiązanie jak to naprawić?

0

ne wiem jak to jest w VSCode ale większość IDE ma dwa tryby - compile i build - poczytaj czym się różnią

0

@abrakadaber: Aplikacje kompiluje w konsoli za pomocą dotnet build więc nie wiem, czy to do końca z tym jest problem, ponieważ dotychczas nie miałem z tym problemu tylko dziś pojawił się taki incydent

0

Ja bym wcisnąć Ctrl +S.

0

@jacek.placek: Rozumiem że jest to częsty przypadek ale niestety to nie jest to

1

A dotnet ma jakaś opcję clean?

1

@jacek.placek:

dotnet clean :P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0