UWP sensitive capability

0

Cześć,

mam problem z wdrożeniem aplikacji na sklep. Mianowicie na stażu, dostałem zdanie, aby przepisać aplikacje z Windows 8 na UWP, po pewnym czasie udało to się zrobić i dwie aplikacje jakie przepisywałem poszły na sklep. I tu następuję problem, ponieważ, sklep odrzuca jedną z aplikacji pisząc " The app use of sensitive capability blockedChatMessages, contacts, phoneCall, userAccountinformaction without appearing to accesss the declared capability. Please remove the sensitive capability declaration and re-submit the app". Powiem tak nie rozumiem za bardzo tego błędu, ponieważ, aplikacja nawet na Windows 8 z tego korzystała, ponadto pierwsza z aplikacji korzysta dokładnie z tych samych rzeczy jak nie więcej, a takiego błędu nie dostałem.

Czy ktoś spotkał się z takim czymś?
Czy tu chodzi coś w stylu androida, że trzeba zapytać się o dostęp użytkownika? Czy to kwestia napisania do o zgodę MS na te rozszerzenia?

Z góry dziękuję za pomoc!

0

Aplikacja ma te wszystkie capability wpisane w manifeście? Jeżeli masz jakieś z przedrostkiem rescap to będziesz potrzebował zgody Microsoftu - o ile pamiętam to jest na to odpowiednie pole tekstowe przy wysyłaniu paczki do Sklepu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0