Program i portfolio

0

Witam Napisałem program do tworzenia listy posiłków i liczenia kolorii na dany dzień. Moim głównym celem było sprawdzenie swoich umiejętności z zarządzaniem klasami , tabelami , switchem oraz trochę więcej. Chciałbym abyście napisali co o tym sądzicie i czy warto dodać to do swojego portfolio czy raczej pracodawca takie coś wyśmieje :) Jestem otwarty na krytykę.

1

Serio myślałeś, żeby to dać do portfolio ?

2

Sam program niewiele robi, a z programowaniem obiektowym ma też niewiele wspólnego. Do CV/portfolio absolutnie nie.

0

RezultatKońcowy()

Piękne :)

Nie, nie dawaj tego do portfolio. To podstawy podstaw, bardzo amatorski kod. Sam fakt że wszystko jest w jednym pliku już rzutuje na wrażenie przeglądania tego kodu.

0

Ok więc to jest bardziej niż bezużyteczne. W takim razie co mógłbym zrobić żeby pozytywnie zaskoczyć pracodawcę

1

Raptem 300 linii kodu i to przy max rozciągnięciu, może coś z crudami, zależnościami, frontem itp. dziwnie też wygląda przemieszanie en i pl w nazewnictwie.

0

Zacznij od nauczenia się podstaw programowania obiektowego. Bo moim zdaniem, na portfolio jest jeszcze za wcześnie dla Ciebie.

0

Popraw ten program na początku.
Wybieranie powinno być cyfrą, okej - jednak program nie powinien się crashować kiedy wpiszę np "q", powinien mnie poprosić o ponowne wpisanie cyfry za zakresu od 1 do 2.
Zrób to w jakiejś pętli, żeby program zamykał się wtedy kiedy ja chcę, a nie kiedy on chce.
Popraw te klasy, niech każda będzie odpowiedzialna za jedną rzecz i niech robi to przynajmniej poprawnie. Do tego napisz te klasy w oddzielnych plikach.
Pisz po angielsku - i komentarze i kod.
Popraw formatowanie, raz przy switchach masz linie odstępu, raz nie masz. Niby mała rzecz a jednak kłuje w oczy.

Aplikacja ma wiele do poprawienia ale jak się przyłożysz to może wyjść z tego coś ciekawego.

1

W takim razie co mógłbym zrobić żeby pozytywnie zaskoczyć pracodawcę

Nauczyć się programować, serio.

0

Ciekawy jestem co to jest za firma, w której chcesz się zatrudnić . Nie będę cie oceniał bo może umiesz o wiele więcej niż ten prymitywny program .
Jeśli tylko tyle umiesz to jeszcze daleka droga przed tobą . Zajmuje się programowaniem hobbystycznie ale czasem przeglądam oferty pracy .
Wymagania są takie: min. wykształcenie wyższe informatyczne , dwa języki obce , angielski perfect , kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku , a jeśli chodzi o programowanie to nawet nie będę pisał . bo szkoda czasu
Pierwsza moja rekcja to był śmiech jak to przeczytałem i zobaczyłem .

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0