własny Video player

0

Hej,

od razu przejdę do rzeczy. Jak wrzócę jakiś film z youtube to są dwie opcje odtworzenia: albo kliknę i przerzuci mnie na youtube albo klikne play na facebook, rozszerzy się trochę okno i mogę go oglądnąć.
U siebie na portalu chciałbym zrobić coś takiego aby user mógł dodać filmik i go udostępnić, np. właśnie na FB, jednakże chciałbym aby został on odtworzony jakby w moim odtwarzaczu z nazwą mojego portalu a nie youtube.
Nie wiem jak to jest zrobione itd. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to się robi oraz czy w ogóle można coś takiego zrobić? Jakieś porady też bardzo mile widziane.

0

Musisz wyciągnąć link do strumienia i podać na swój odtwarzacz proste co nie :P , do poczytania http://www.codeproject.com/Ti[...]e-Downloader-Using-Csharp-NET

0

Nie tyle wyciągnąć link, ponieważ ja nie będę hostował tych filmików na youtube, one będą na moim serwerze. Wszystko zostaje po mojej stronie

0

YouTube udostępnia swoje filmy za pomocą znacznika iframe, spróbował bym zrobić jakiś widok który zwróci tylko odtwarzacz i oprogramować go skryptem żeby podczas kliknięcia przekierował nas do strony.

0

Film będzie na moim serwerze oraz tablicy użytkownika w moim serwisie. Będzie miał możliwość udostępnienia tego filmiku na FB, pytanie jak zrobić aby podczas odtwarzania tego filmu na FB, było moje logo.
O to mi chodzi :)

0

Możesz stworzyć własny player (aplikację we flashu - tutoriali jest pełno) i wrzucić jako post na facebooku:

http://stackoverflow.com/ques[...]lash-video-player-in-facebook

Ale możesz też zmodyfikować samo video dodając do niego logo - wtedy niezależnie od playera będzie zawsze wyświetlane. Możesz do tego użyć na przykład biblioteki OpenCV.

0

Hmm wydaje się że to może być to.
Natomiast chciałbym jeszcze zrozumieć jak to ma działać od zaplecza. Ktoś załaduje taki filmik przez mój portal, on jest dostępny pod jakimś tam linkiem i co się ma stać jak ta osoba będzie chciała to udostępnić na FB?

1

Masz na myśli drugi wariant? Ktoś wrzuca filmik na Twój portal, po zapisaniu jest przetwarzany (dodajesz logo), udostępniasz link do zmodyfikowanego pliku. Potem na fb publikujesz zwyczajnie, jak każde inne video.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0