dodawanie biblioteki dll

0

Cześć!
Na potrzeby programu zaliczeniowego zetknąłem się pierwszy raz z dodawaniem biblioteki dll i od razu napotkałem problem. Nie mogę dodać bibliotek stąd https://github.com/tszalay/FFTWSharp . Nigdy wcześniej nie bawiłem się w dodawanie bibliotek, ale robię to jako dodanie referencji do projektu. Wyskakuje mi żebym upewnił się czy plik jest dostępny i czy jest poprawny. Pracuję na VS 2013. Nie wiem, może muszę coś w projekcie poprzestawiać. Na tej stronie też jest jakiś gotowy projekt, ale on również się nie buduje z powodu problemu z biblioteką.
Proszę o pomoc

0

Może pomoże: dodajesz dll- add reference, browse i wybierasz albo dodajesz projekt i pozniej add reference, solution project i wybierasz ten projekt. kompilujesz. sprawdz czy masz ten plik .dll obok swojego pliku .exe.

0

Nie mogłem dodać bezpośrednio tych plików dll jako referencje. Musiałem skompilować tamten projekt (spod linku) gdzie utworzyła mi się biblioteka i wtedy dodać ją do swojego projektu. Problem rozwiązany. Dzięki za odpowiedzi

0

Pewnie mogłeś też ten projekt z linku dopiąć do swojej solucji i zrobić ewentualne zmiany w kodzie jeśli byś jakichś potrzebował (lub chociaż mieć wgląd czy debuggować tamten kod). A w opcjach projektu ustawić taką ścieżkę, żeby się oba projekty budowały w jednym folderze.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0