Witajcie,

z poziomu Codebehind generuję dynamicznie formatki (textbox, checkbox, dropdownlist) i następnie wrzucam je do Panelu poprzez: Panel1.Controls.Add(wygenerowanaTabelaZFormatkami);.

O ile z textboxem i dropdownlistą po PostBacku nie ma problemu (pamiętają ostatnie ustawione w nich wartości) o tyle z checkboxem coś się chrzani. Jeżeli będę miał za pierwszym razem ustawioną właściwość Checked na true to później jak go odznaczymy, poleci PostBack, formatki na nowo będą zbudowane to nie pamięta ostatniego stanu tylko zawsze Checked = true. Jeżeli natomiast na początku checkbox będzie miał Checked = false, to nie ma żadnego problemu. Zawsze po ponownym przebudowaniu formatek checkbox będzie trzymał taką wartość w Checked jaka ostatnio była ustawiona przez użytkownika.

Wiem, że wypowiadam się na dość wysokim poziomie abstrakcji, ale może ktoś miał podobny problem? Wygląda mi to na bug ASP.NETa, jednak nie jestem w stanie tego dowieść ze względu na brak możliwości uproszczenia mojego fragmentu kodu do takiej postaci, aby wszystko jasno na to wskazywało - stąd proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów.