Program od czego zacząć

0

Witam!
Mam kilka pytań, chcialbym napisać program w C# taki magazyn, polegalby ona na tym ze jest powiedzmy 15 osob i każda ma swoj dzial, jedna osoba ma czyjniki, druga ma bezpieczniki itd. chodzi o to aby byly konta dla kazdej z osob, kazda z osob moglaby zdejmowac ze stanu z kazdej kategorii a osoba odpowiedzialna za dzial mogla by wprowadzac na stan. Program musialby być zainstalowany na kilku komputerach a baza danych na serwerze i teraz poje pytanie od czego musialbym zacząć, zaczynam naukę C# i na początek taki program latwy nie bedzie, jak z bazą danych jakie rozwiązanie. Poszę o malą pomoc i wytlumaczenie podstawowych rzeczy jakby to mialo wyglądać.

dodam jeszcze ze tam maja byc zapisane tylko kilka elementow w bazie danych np typ, rodzaj, opis, szt., i przy jakim poziomie komunikat o maej ilości.

0

to nie takie hop-siup jak cie sie wydaje i po nauce C# nawet przez rok pewnie nie przewidzisz wszystkich problemow
najlepiej wynajmij kogos
za 5k moge ci to klepnac :) umowa o dzielo

0

Zacznij od przeczytania książki, może być polecana już na naszym forum Język C# 2008 i platforma .NET 3.5.

0

Ksiażke już mam i zabieram sie do nauki, wiem ze to latwe nie bedzie ale chce ten program stworzyc sam tymbardziej ze on nie jest szybko potrzebny i nie bedzie takze mam sporo czasu a uwazam ze nawet jak zajmie mi to rok to duzo sie przy takim programie naucze.

pozdrawiam

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0