Forma mruga przy wyświetlaniu

0

Cześć ;]
Otóż mam sobie formę, a w niej duży panel z BackgroundImage, przyciski z obrazkami, obok znów panel z BackgroundImage, a także kilka PictureBoxów. Niestety, ale gdy uruchamiam aplikację, to oczywiście pojawia się tło tak jak trzeba, ale przyciski z początku czarne (obrazki są rozciągnięte na całą wielkość) i dopiero kolejno pojawiają się ich obrazki jakby robiły meksykańską falę, ale od dołu do góry. ;-) A w tym czasie picturebox położony na panelu z tłem tak jakby też ładuje się jeszcze bo na początku był biały. Oczywiście to wszystko dzieje się w mgnieniu oka, jednak dla tegoż oka przyjemne nie jest, a mi zależy na tym, aby aplikacja prezentowała się jak najlepiej dla użytkownika. Takie coś dzieje się też przy maksymalizowaniu (w sensie ze zminimalizowanego).
Czy jest więc jakiś sposób, aby okienko najpierw wszystko wczytało, a dopiero potem się się ładnie wyświetliło już ze wszystkim tak jak trzeba?

0

Problem rozwiązałem po prostu dając sekundę opóźnienia na pojawienie się czego trzeba i stopniowo zwiększając Opacity formy zaczynając oczywiście od zera. I nawet fajnie to wygląda, niby nie dorównuje oryginalnemu efektowi (z Win7) ale przynajmniej wszystko jest od razu wyświetlone [green]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0