Wrapper dla Allegro WebAPI

0

Witam,

Czy miał ktoś do czynienia z jakąś klasą opakowującą allegrowe WebAPI? Może pisaliście własne wrappery współpracujące z Windows Forms (wygodne bindowanie uzyskiwanych danych, opakowanie w klasy, eventy, asynchroniczne operacje itp.) i chcielibyście podzielić się chociażby interfejsem lub diagramem klas? A może ktoś też ma podobne do moich zachcianki i chętnie podejmie się współpracy nad stworzeniem
takiego wrappera? :-)

--
Pozdrawiam
Marcin

0

Do Allegro - nie widziałem.
Reszte rzeczy w nawiasie - tak. Niestety zwykle staje się to duże i zaczyna być platne. Zerknij na pakiet kontrolek/komponentów DevXpress. Jest tam do pobrania wersja 60+kontrolek w 100% darmowych, serio, są tak dobre, że żal ich nie używać.
Chyba że pytałeś o coś innego?

0

Witam,

Ja również nic w sieci nie znalazłem (nawet płatnych bibliotek Allego WebAPI dla .NET). Rozpocząłem zatem pisanie własnego modułu i zobaczymy co z tego wyjdzie. Odnośnie kontrolek DevExpress to niedawno o tym wspominałem na forum:
http://4programmers.net/Forum/viewtopic.php?id=160588

i również zacząłem z nich korzystać komercyjnie. Natomiast w sprawie licencji na ich komercyjne wykorzystanie to otrzymałem krótką lecz treściwą odpowiedź od producenta:

Hello,

Thank you for your email,

Yes, you may use the license for commercial use of your applications.
Please don't hesitate to contact me with further questions.

--
Pozdrawiam
Marcin

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1