C# to dobre rozwiazanie?

0

Mam napisać projekt elektronicznej rekrutacji i w związku z tym mam pytanie. Jakiej bazy danych użyć i w jakim programie napisać interfejs aby program był jak najprostszy do zrealizowania.
Dodam może, rekrutacja może sie odbywać przez internet i formularz wypełniony w tym programie musi mieć możliwość późniejszej edycji w Word. Znajomy posunął mi pomysł nad napisaniem interfejsu w C# (jedyny problem to nigdy z nim nie miałem styczności) a jako bazy użyć MySql czy to byłoby dobre rozwiązanie? Jakie są plusy a jakie minusy użycia C#?

0

EDIT by Yakhub: Tak mi się głupio zrobiło, że się nie przyznam, co napisałem :)

0

Ale podobno są problemy z edycją wypełnionych już wcześniej formularzy w MS Word ? W sprawie C# jestem zielony ale słyszałem że podobnie sie tworzy strony jak php a nawet szybciej. A co do systemu to na razie sam nic nie wiem ma to być system podobny do systemów już działających które mozna spotkac w internecie. A co do narzędzi mam całkowita dowolność jedyny warunek to ten z Word'em

No i jeszcze nie wiem jak wyglądała by sprawa interfejsu w PHP dla osób które rozpatrują kandydaturę i przeglądają dane kandydata

0

a co powiesz na asp??

0

yakhub: asp to właśnie C# (ewentualnie vb.net).

0

A gdzie tam, ASP to pierwowzór ASP.NET właśnie, prehistoryczna technologia której już lepiej nie stosować. Znacznie lepsze będzie ASP.NET, czyli właśnie napisanie tego w C# albo VB.NET.

// ups, sorry, zapomniałem .net dodać - Ł

0

Dzieki za cenne rady :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0