Serwer MySQL

Odpowiedz Nowy wątek
2006-09-13 12:17
0

Wie ktoś może czy mozna gdzieś założyć darmowe konto z serwerem MySQL który nie miałby ograniczeń zawartości. A jeśli nie znacie darmowych to może być płatny. Serwer potrzebny mi jest do programu nie do strony, do przechowywania danych tekstowych. Znalazłem darmowy serwer 60free ale on niestety ma ograniczenia zawartości i można się z nim połączyć tylko z poziomu strony lub program PhpMySQL a ja chciałbym łączyć się z bazą danych z poziomu mojego własnego programu.
Z góry dziękuję.


"Wiadomo, że taki a taki pomysł jest nie do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie dokonuje tego wynalazku." - (Albert Einstein)

Pozostało 580 znaków

2006-09-13 12:30
0

http://freesql.org ? :> Teoryetycznie z tego co wiem nie ma limitu na wielkość bazy...


homepage
<font size="1">Jeśli starasz się, by Twój system był idiotoodporny, zawsze znajdzie się idiota, który jest bardziej pomysłowy od Ciebie.</span>

Pozostało 580 znaków

2006-09-13 18:00
0

Posazukaj na allegro :) dobre serwery nawet od 10 zeta ;) tylko przedetem spytaj sie sprzedawcy czy obsluzy ci nieograniczona liczbe danych ;)


CHetnie podejme sie jakiegos projektu w cpp, linuxie. Za darmo ;) Pisac na maila.

Pozostało 580 znaków

2006-09-13 20:11
0

Co do łączenia się z poziomu strony - zawsze możesz na stronie wstawić coś, co w najprostszy sposób wykona zapytanie i zwróci wynik z bazy, dzięki czemu praktycznie na jedno wyjdzie (no chyba, że nie masz wpływu na kształt samych zapytań na poziomie programu, ale jeśli możesz przechwycić wykonywanie zapytań i podstawić zwracane wyniki we własnym formacie, to nie powinno być problemu).

Co do freesql.org - piękna inicjatywa, ale jeśli myślisz o tym na poważnie, to niestety - zbyt mało stabilne. Miałem tam kiedyś bazę pod stronkę, ale padała na tyle często, że zdecydowałem się na inne rozwiązanie.


Grunt to uziemienie...

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0