Szanowni Państwo,

Poszukuję autora artykułu do naszego wrześniowego numeru i chciałabym zaproponować współpracę Państwa firmie. Tematem przewodnim całego numeru, który zostanie opublikowany 1 września 2011 roku, jest "Bezpieczeństwo baz danych". Artykuł zostanie opatrzony zdjęciem autora i stopką, w której oprócz informacji o autorze zostanie z nazwy wymieniona instytucja, która użyczyła ekspeta. Ponadto mogę zaproponować umieszczenie reklamy promującej Państwa produkty lub stronę na naszym portalu http://securitymag.pl/ Jesteśmy również otwarci na propozycje promocji.
Temat powinien zgadzać sie z motywem przewodnim numeru jednak jego konkretyzacja zależy wyłącznie od autora. Termin nadesłania takiego artykułu to 15 sierpnia.

Kilka szczegółów na temat SecurityMag:
W naszym misięczniku poruszamy tematykę bezpieczeństwa intenetowego, przedstawiamy nowości z branży Security oraz praktyczne artykuły przezentujące ciekawe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Magazyn przedstawia zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów informatycznych, rozpatrywane zarówno z punktu widzenia osoby naruszającej bezpieczeństwo jaki i osoby, która bezpieczeństwo zapewnia.Radzimy jak skutecznie zabezpieczyć system przed hakerami i wszelkimi innymi zagrożeniami, oprowadzamy Czytelników po tajnikach najpopularniejszych programówantywirusowych, systemów wykrywania włamań, narzędziach, których potrzebuje każdy administrator.

Możliwości związane z reklamą w naszym magazynie:
SecurityMag ukazuje się w dwudziestu czterech krajach Europy.
Pismo po ukazaniu sie na stronie http://securitymag.pl/ promowane jest w bazie Magazynu (26 tys rekordów-baza newsletter) a także w Naszych pozostałych bazach ok 60 tys rekordów.
Ściągalnośc pisma to ok 10-15 tys zależy od tematu.

Kontakt: [email protected]
Liczę na nawiązanie owocnej dla obu stron współpacy i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.
Z poważaniem
Aleksandra Żdan