Który Windows najlepszy?

0

Proszę o odpowiedź na pytanie na podstawie WASZYCH doświadczeń: który Windows jest najlepszy
i dlaczego tak uważacie? hmm...

0

To naprawdę ciężka odpowiedź...
Wszystko zależy od Twojego kompa, od funkcji jakich wymagasz od swojego systemu... Jeśli zależy Ci na stabilności i bezpieczeństwu to wybierz np. Windows 2000, albe inny z serii NT, np. 4.0

Pozdrawiam {hello}

0

Dla mnie Windows 3.11 wymiata :)

0

Jeśli masz dobry sprzęt to najlepszy jest XP. Stabilny, cikawe funkcje itp. (i ładny, ale nie mówie o tej niebieskiej lunie).--Delphi 6
Pozdrowienia{hello} ,
Imperior

0

Zalezy czego potrzeba.

Ja mam wrazenie, ze im dalej w las, tym mniej kontroli sie ma nad systemem.

ZX Spectrum robil wszystko od razu kiedy sie mu kazalo.

DOS w miare, choc pojawily sie w nim mechanizmy np odwzorowania dysku do pamieci i system zapisywal dane nie od razu tylko potem.

Windows 3.1 ze swoim multitaskingiem zaczely decydowac o tym, co sie stanie i kiedy.

Windows 95+ coraz bardziej. Ponadto zaczely zaciemniac strukture rzeczywistosci. Wezmy np desktop: w rzeczywistosci jest to podkatalog (przepraszam, podfolder) C:\windows, ale wyswietlany jest jako najwyzszy poziom drzewa katalogow.

No a odciecie dostepu do portow przez instrukcje in w Win 2000 i XP to juz pzresada.

Chociaz z drugiej strony widze tez pozytywy :-) a madrzy ludzie potrafia nawet z XP duzo wycisnac.--Pawel

Delphi6

0

Xp jest ok tylko trzeba go odpowiednio skonfigurowac a jak sie to zrobi to już jest pieknie :| ( no i oczywisicie trzeba wywalic z nie go wszystkie aplikacje wysyłające informacje o tobie :) )---= pozdrawiam Oskar =- (delphi 6 GG:2792614)

0

XP RULEZZZZ! Mam XP i jestesmy razem szczsliwi :)))

Chociaz jak mu duzo namieszasz (bedziesz instalowal duzo nie potrzebnych programow itd....) to TRACI NA STABILNOSCIIIII i to DUZOOOOOO. :))) przynajmniej w moim wypadku. Ale jak tak sie stanie to tylko: bootowanie z cd-rom i nawet formata nie trzeba :))))))))))

0

Zalezy do czego do pracy w sieci 2000 albo NT, do domu Win98SE natomiast Win XP przynajmniej na razie nie polecam do niczego :-) Za dlugo sie z nim zadaje w pracy :[ --Pozdrawiam,
Detox

0

Nie chcę nic mówić, ale to bardzo, ale to bardzo głupie pytanie. Żaden windows nie jest nawet przeciętny. Wszystkike są wspaniałe przez pierwszą godzinę użytkowania a i to nie zawsze.

0

A kto ma legalnego Łindołsa z licencją :D :D :D --Wirek
Orthography is kuuul!
e-mail : [email protected];
[email protected].

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0