poj. komponent z RX

0

Czy da się zainstalować pojedynczy komponent z tej biblioteki (RX)? Jest to dla mnie b. wazne, bo potrzebny mi RxRichEdit, a nie dośc że zbytnio nie chcę instalować całej reszty, to na dodatek będzie mi się wywalało przy instalce, bo mam zainstalowane TGifImage ('Class TGifImage already found in [...]' czy cos w tym stylu).--- - -
Roszi

0

Będzie ciężko. Możesz zainstalować, ale będziesz chyba musiał ręcznie edytować pliczki, bo oprócz pliku pas tylko z tym komponentem, będziesz musiał podłączyć wszystkie zależne pliki :( Na twoim miejscu odinstalowałbym tego TGif i zainstalował przynajmniej RxCtrlReg (ten od gifów też nie jest zły)--Pomoc i analiza źródeł wszystko czego potrzebujesz ( no i może odrobinę logicznego myślenia)

0

hmm... , musze sie mocno zastanowic... ale dzieki za odpowiedź {browar} --- - -
Roszi

0

A tak przy okazji możesz mi podać skąd masz te komponenty. Ja mam na dysku bardzo stare (i wielokrotnie przerabiane na własne potrzeby :) ), ale jak przesiadłem się na D5 to nie mogę zainstalować (coś znowu zepsułem i nie pamiętam gdzie)--Pomoc i analiza źródeł wszystko czego potrzebujesz ( no i może odrobinę logicznego myślenia)

0

chodzi Ci o TGifImage? Najnowsza wersja jest na www.sulako.com czy jakoś tak, nie pamietam zbytnio hmm... --- - -
Roszi

0

Nie, chodzi mi o komponenty Rx. Kiedyś to było na rx.demo.ru albo rxlib.com a teraz nie mogę tego nigdzie znaleźć.--Pomoc i analiza źródeł wszystko czego potrzebujesz ( no i może odrobinę logicznego myślenia)

0

Prawde mowiac dzisiaj sam chcialem wejsc na rxlib.com :), ale nic tam, procz zewnetrznego katalogu nie ma. Nie pamietam zbytnio skad je mam, na kazdej polskiej stronie o delphi jest do sciagniecia, popatrz tylko na wersje ;).--- - -
Roszi

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0