CZAT Z WebBrowser

0

Jak zrobić czat na lana przy pomocy tego komponentu?

Pomujam wysyłanie tekstu między kompami - chcę tylko wiedzieć jak dodawać do niego tekst (no po prostu żeby działaj jak Memo :))

ps. jak ktoś chce to może mi jeszcze powiedzieć jak zrobić do niego emotki - tu Adam powinien bezproblemu odpowiedzieć :)

WIELKIE DZIĘKI ZA PMOC!!!--Delphi 6

0

Na zakładce Internet masz tesh komponent o nazwie TMemop WebBrowser, to praktycznie to samo co Webbrowser, z tym że masz właściwość Strings, gdzie możesz wpisywać kod HTML :)--Spin
(Delphi 5 Enterprise)

0

Wejdz na torry.net i wyszukiwarce wpisz TFatMemo (poproboj rozne kombinacje) a powinienes ujrzec link do pieknego komponentu ktory umozliwi ci wyswietlanie emotek (poza tym kolorowanie texty jak z mirc-a). Mozesz uzyc komponentu CANSI View, wstawiajac na niego image, ale proponuje 1. rozwiazanie--Vroc
&ltDelphi Knight&gt

0

fat memo mam - fajny, ale są DUUUUUUUUŻE lagi tekstu jak robie emotki (z tym sprawdzaniem każdej literki i dodawaniem jej do lini........... niezabardzo to wygląda :))

Może masz jakiś inny sposób na emotkik??--Delphi 6

0

Spin napisał:
Na zakładce Internet masz tesh komponent o nazwie TMemop WebBrowser, to praktycznie to samo co Webbrowser, z tym że masz właściwość Strings, gdzie możesz wpisywać kod HTML :)
&gt
&gt--
&gtSpin
&gt(Delphi 5 Enterprise)

niebardzo mam taki komponent (?)--Delphi 6

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0