Współu?żytkowanie Języków !

0

Hej :) Mam prośbę do wszystkich którzy programują w Asemblerze oraz w C++. Potrzebuje mianowicie prostego kursu Asemblera oraz jakiegoś kursu o przerywaniach i jak je wykożystywać w C++. Aha i coś odnośnie topica. Jak połączyć dwa języki przy użyciu kompilatora Microsoft Visual Studio 6.0 albowiem próbowałem połączyć te dwa języki przy użyciu asm {....} i __asm {....} nio i nic niedziała prócz tego że kompilator wywala mi kilka errorów. Prosiłbym o jakiegoś prostego arta jeśli macie. na razie stawiam pierwsze kroki w Asmie a zawsze się przecież przydaje przy przyspieszeniu programu :)
Pozdrawiam Konop32 [email protected]
PS. Jeśli macie również trójwymiarowe modele o rozszerzeniu MDL lub 3DS to przysyłajcie na mojego maila będę bardzo wdzięczny. Z góry thanks.
Hej

0

Ja programuje w asm (troche) i w c/c++ ale pod Dos'em. Pod windo to jeszcze nie próbowałem i chyba nie wszystkie funkcje w asmie będo chodzic bo cos pod windo jest chronione (pamieć i porty - tak mi sie wydaje). A co do kursu to jest ich dużo tylko musisz sprecyzować jakiego ASM'a używasz (tego z Intel'a czy innego) bo różne kompilatory obsługują rózne formaty. :P

Mam kurs podstawowy w czystym asmie (najlepiej zaczynać od tego). ;)

{brawo} {browar} {hello}

0

moze ten link cos pomoze :)
http://republika.pl/skowi_magik/---=-=[ Delphi 3, 6 ]=-=-
-=-=-==[ LKS ]==-=-=-
-=[ [email protected] ]=-

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0