OpenGL kontra reszta świata

0

Nio już niedługo premiera nowej biblioteczki OpenGL-a. Hmm co potrafiła wersja 1.2 to chyba każdy z nas wie a co będzie w nowej to zobaczymy w praktyce i w zabawie :)
Pozdrawiam Tesle mojego kumpla który tworzy ze mną engine w GL-u naszej pierwszej wspólnej gry. Myślę że za rok obejrzycie premierę tej naszej gierki :) powiem już wam dziś że trochę modeli pokradliśmy z innych gier np. z HL nio i dalej szukamy mdl-i. Pozdrowienia dla wszystkich.

0

Aha jeśli chodzi o te modele to jeśli macie jakieś fajne o rozszerzeniu MDL lub 3DS to przysyłajcie na mojego maila [email protected]. Z góry dzięki.

0

Ja tylko odnośnie topicu - reszta świata wygrywa :-)--, tradycyjnie pozdrawiam - Numi.

0

Macie może, model borni MP5 ??

A tak w ogóle to przecież można sobie skonwertować pliki na mdl lub 3ds

np. służy do tego progs: 3D Exploration

0

Konop32 napisał:
...
Pozdrawiam Tesle mojego kumpla który tworzy ze mną engine w GL-u naszej pierwszej wspólnej gry. Myślę że za rok obejrzycie premierę tej naszej gierki :)
...

A można gdzieś zobaczyć próbki waszej twórczości lub screeny z gry ? :D--Delphi 6
Pozdrowienia{hello} ,
Moderator Imperior

0

Nie ma sprawy próbki początkującego enginu mogę przysłać na maila tylko podajcie mi go. Kto jest zainteresowany niech napisze swój mail na moją pocztę [email protected].
Tylko tych maili nie zadużo bo niechce mi się tyle wysyłać. Ale jak mówiłem engine jest w fazie robienia więc jeszcze zbytnio nie ma co oglądać. Ale jeśli chcecie nie ma sprawy.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0