Apropos SMS. Bardzo wa?żne!

0

Witojta :P :D
Otóż chciałem się dowiedzieć wszystkiego o tajnikach wysyłania sms-ów spod Delphi. I nie dawajcie mi tu linków do źródeł tylko chodzi mio teorie i częściowe wykorzystanmie tej teorii :)
Otóż jak korzysta sie z funkcji do wysylania sms, jakie one są, co w ogóle trzeba zrobić zeby wysłać sms, co trzeba znać??
Gdybyście mogli mi powiedzieć te wszystkie tajniki to byłbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam i licze na pomoc {hello}

0

By wysłać sms'a trzeba albo dużo kombinowac z własnym serwerem, albo zauwarzyć jak wysyłają sms strony - jakie wartości gdzie podają. Najłatwiej zrobić to ściągając przykładową stronkę, zmieniając metodę z POST, na GET (albo odwrotnie - chodzi o to by pokazał się w adresie to co wysyłaliśmy, chyba get), i korzystając np. z Indy zbudować sobie schemacik takiego wysłania, po czym go uruchomić.

Polecam lekturkę CHIP'a jednego z ostatnich (uwaga! dla mnie jeden z ostatnich to może być nawet 6 miechów wstecz :-) tam było to opisane - wraz z implementacją w Delphi - żyć nie umierać!--, tradycyjnie pozdrawiam - Numi.

0

hej Numi podaj mi dokładny numer tego Chipa, miesiąc no wiesz.

0

Ale ten sam programik co byl w Chipie masz tez na tej stronie :-) www.4programmers.net\programmers\sms.zip tylko ze nie dziala wysylanie do ery. ;( Pytalem o to na forum ale nikt mi nie odpowiedzial, wiec moze zapytam jeszcze raz: Jak wyslac sms do ery?--pozdrawiam PEDROS {hello}
Delphi6

0

Podalem zly adres, ten jest juz dobry:-): www.4programmers.net\programmes\sms.zip --pozdrawiam PEDROS {hello}
Delphi6

0

Ady uruchomić program trzeba skasowaś diie linijki odpowiedzialne za wysyłanie sms do ery!!!!!! więc nie ma szans żeby za pomocą tego programu wysyłać sms do w/w sieci!!!! :[

0

Ale moze jak sie odpowiednio zmodyfikuje kod to moze jakos sie wysle :( --pozdrawiam PEDROS {hello}
Delphi6

0

Chip 2/2002 str.133 --, tradycyjnie pozdrawiam - Numi.

0

nie mam kasy na kupowanie Chip-a, wiec moze nie znaciejakis artykolow w sieci??--Vroc
&ltDelphi Knight&gt

0

artykuly z tej gazety znajdziesz na stronie www.chip.pl---=-=[ Delphi 3, 6 ]=-=-
-=-=-==[ LKS ]==-=-=-
-=[ [email protected] ]=-

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0