Jest jakiś komponent graficzny...?

0

Jest jakiś gotowy komponent graficzny, który by edytował bitmapę tak jak w programie LOGOMANAGER do Nokii i dało się na nim rysować linie, okręgi itp... Coś takiego samego jak w/w programie...Albo jakiś kod źródłowy będe bardzo wdzieczny!

0

jestem ślepy :)
TImage - otwiera bitmape i możesz tam rysować linie, kółka, kwadraty i wielokąty foremne :)

Gorzej z eksportem tych bitmap do komórki :)

0

Ja wiem, że takie coś jest mozliwe, mam nawet taki projekt, w którym można rysować pojedyncze komórki, przerobiłem go można zapisywać jako STREAM, ale to nie jest to czego oczekiwałem, raczej przydało by się takie coś jak do rysowania ikonek, było by SUPER! (aha, i mówcie mi, żebym poszukał na TORRY'm bo szukałem tego chyba ze 2 tygodnie i nic nie było takiego :) Jak bedziecie wiedzieli coś o takim komponencie to dajcie znać ! {hello} pozdrawiam!

0

OnoMaTO napisał:
(aha, i mówcie mi, żebym poszukał na TORRY'm bo szukałem tego chyba ze 2 tygodnie i nic nie było takiego :) Jak bedziecie wiedzieli coś o takim komponencie to dajcie znać ! {hello} pozdrawiam!

POSZUKAJ NA TORRY'm!!!! :P --You may say I am dreamer...

0

dobra mały błąd! To dlatego, że się tak śpieszę! NIE MÓWCIE MI ŻEBYM SZUKAŁ NA TORRYM!!!!!!!!!!!!! HEHEHEH TERAZ CHYBA DOBRZE! ZENEK a Ty jesteś dowcipny, lepiej weź się za jakiś sensowny program :P :)

0

Taaak? Podaj e-maila to ci wyślę. I nie bawię się tu w jakieś trojany, zasran.e exe-ki czy inne duperszmity :| --You may say I am dreamer...

0

Hmmm...nie boje sie :) a e-mail miales na moim nicku... ale przypominam: [email protected]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0