Programista PHP

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków będzie obejmował:
  • udział w projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:

  • minimum 2 lat doświadczenia w programowaniu obiektowym PHP (znajomość
  • frameworków PHP: CakePHP, Symfony lub innych),
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • znajomość JavaScript (jQuery lub inne),
  • znajomość XML, CSV, JSON,
  • znajomość XHTML, CSS i standardów W3C,
  • znajomość GIT,
  • mile widziana znajomość Web Services (SOAP, REST),
  • kreatywność i komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branży IT
  • Lekcje języka angielskiego z native speaker'em
  • Udział w zajęciach sportowych
  • Firmowa biblioteka
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Świeże owoce
  • Możliwość budowania własnego zespołu

O Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

www.cinkciarz.pl