Webmaster - Magento

Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Zadania:

• Praca przy projekcie wdrożenia sklepu internetowego (platforma Magento Enterprise)
• Wprowadzanie danych w Magento Admin Panel
• Przeprowadzanie testów
• Przygotowywanie raportów

Wymagania

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w e-commerce (zarządzanie sklepem internetowym)
• Znajomość Magento, Hybris lub Demandware
• Znajomość HTML, CSS, PHP
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość ITIL i doświadczenie w pracy w korporacyjnym IT mile widziane

Oferujemy:

• Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu umowę o pracę i oddelegowanie do międzynarodowej korporacji z branży tytoniowej
• Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
• Pracę pełną wyzwań i możliwości w miłej atmosferze oraz międzynarodowym środowisku
• Możliwość zdobycia cennego, korporacyjnego doświadczenia