Poszukiwany Programista PHP

CMS-Solutions
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

Język programowania

Firma informatyczna CMS Solutions poszukuje osoby na stanowisko: PROGRAMISTA PHP
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Realizacja projektów interaktywnych dla Klientów agencji.
Pomoc przy modyfikacji istniejących projektów.
Tworzenie platform www (HTML5, CSS3, PHP Laravel framework).

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość CMS Wordpress.
Znajomość HTML, CSS, MVC, RWD i PHP Laravel framework.
Doświadczenie w pracy projektowej.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego, realizacji ciekawych projektów.
Bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji", oraz wpisaniu nazwy stanowiska w tytule wiadomości.