Java Developer - Warszawa – od styczeń lub luty 2016

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

10 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz gier, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Java Developer - Warszawa –
od styczeń lub luty 2016

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnienia (9 000 – 13 000 zł/brutto)
- dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt lub umowy cywilno – prawne)
- pracę związaną z najnowszymi technologiami mobilnymi
- możliwość aktywnego uczestnictwa w projektach na platformę Android

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Java Developer Warszawa"

Wymagania

Zadania:
- tworzenie paneli CMS do zarządzania danymi
- tworzenie API dla zewnętrznych klientów, głównie aplikacji mobilnych
- tworzenie zautomatyzowanych testów zewnętrznych źródeł danych
- ścisła współpraca z zespołem tworzącym aplikacje mobilne Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka Java
- minimum 2-letnie doświadczenie
- znajomość Spring, JPA, Hibernate, Maven, SQL
- znajomość biblioteki AngularJS

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff