Starszy Programista PHP

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

NBCR sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów
z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla naszego Klienta, który zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych dla biznesu, wykorzystując przy tym najnowsze technologie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy programista PHP

Miejsce pracy: Wrocław, Poznań
Nr Ref.: NBCR.KG.12.2015.RW.BD

Obowiązki:

  • Udział w tworzeniu produktów o globalnym zasięgu, przy wykorzystaniu najnowszych technologii
  • Czynny udział w tworzeniu dużych, złożonych i wielowarstwowych projektów
  • Udział w pracach nad warstwą backendową tworzonych aplikacji
  • Praca nad pełnym cyklem developerskim:
  1. Projektowanie architektury
  2. Implementacja kodu PHP
  3. Wdrożenia i analiza funkcjonalności
Wymagania:

  • Doświadczenie programistyczne w języku PHP
  • Umiejętność programowania obiektowego (OOP)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (np.: Mongo DB, MySQL)
  • Znajomość architektury aplikacji WWW
  • Znajomość systemu kontroli wersji (np. GIT, SVN)
  • Znajomość zagadnień dot. skalowalności i optymalizacji serwisów
  • Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Wiedza dotycząca protokołu HTTP, API CZY REST
  • Znajomość frameworków (np. Symfony, Zend)
  • Znajomość JavaScript w tym (w tym AJAX)
  • Doświadczenie w pracy z Agile (SCRUM)
  • Znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Umowę o pracę lub kontrakt (B2B)
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Pracę w sympatycznej atmosferze w gronie doświadczonych profesjonalistów
  • Możliwość regeneracji sił w strefie rozrywki/odpoczynku
  • Szeroka gama szkoleń ( technicznych i „miękkich"), konferencji, warsztatów
  • Benefity :Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, wyjazdy integracyjne i inne
  • Możliwość nauki języka angielskiego z native speaker na terenie firmy
  • Darmowe śniadania firmowe i napoje bez ograniczeń

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV na adres: APLIKUJ

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu.
Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe
mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o