WebSphere Specialist

NBC

9 000 - 12 000 zł netto

Baza danych

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Wyzwania:

Jeżeli jesteś gotowy na pracę w międzynarodowym środowisku, masz odwagę korzystać z nowatorskich rozwiązań i chcesz brać udział w zagranicznych szkoleniach - aplikuj już teraz!

Zadania:

• Migracja aplikacji na platformę WebSphere
• Optymalizacja procesów poprzez odpowiednie wykorzystanie platformy IBM BPM
• Tworzenie skryptów, programów, zarządzenie bazą danych
• Testowanie i dokumentowanie rozwiązań

Wymagania

• Znajomość narzędzi z rodziny IBM WebSphere MQ i/lub WebSphere Application Server
• Znajomość baz danych Oracle, DB2 oraz SQL
• Mile widziana umiejętność obsługi Tivoli Monitoring
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Udział w wielu komercyjnych i międzynarodowych projektach dających możliwości rozwoju
• Pakiet zagranicznych szkoleń
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów
• Dowolny rodzaj formy współpracy
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole