Project Manager / Producent Gier

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Dla międzynarodowego studia gamedev szukamy obecnie Project Managera / Producenta Gier do stałej współpracy przy bieżących projektach na platformy mobilne. Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji w zależności od doświadczenia
- Dowolną formę współpracy
- Pomoc w relokacji
- Prywatną opiekę lekarską
- Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Obowiązki:
- Efektywne prowadzenie projektów dotyczących gier mobilnych
- Zapewnienie należytej jakości wydawanych gier
- Zarządzanie zespołem projektowym, czasem oraz kosztami projektu
- Tworzenie dokumentacji projektowej
- Analiza konkurencyjnych tytułów Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami
- Zdolność do koordynowania zespołu projektowego oraz zarządzania projektem (czas, budżet)
- Chęć rozwoju (lub doświadczenie) w branży gamedev
- Pasja do gier
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.