Project Manager / Producent Gier

Dla międzynarodowego studia gamedev szukamy obecnie Project Managera / Producenta Gier do stałej współpracy przy bieżących projektach na platformy mobilne.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji w zależności od doświadczenia
- Dowolną formę współpracy
- Pomoc w relokacji
- Prywatną opiekę lekarską
- Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:
- Efektywne prowadzenie projektów dotyczących gier mobilnych
- Zapewnienie należytej jakości wydawanych gier
- Zarządzanie zespołem projektowym, czasem oraz kosztami projektu
- Tworzenie dokumentacji projektowej
- Analiza konkurencyjnych tytułów

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami
- Zdolność do koordynowania zespołu projektowego oraz zarządzania projektem (czas, budżet)
- Chęć rozwoju (lub doświadczenie) w branży gamedev
- Pasja do gier
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.