Java Professional Developer

Ligo Headhunters

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Ligo Headhunters dla klienta jednego z największych na świecie dostawcy rozwiązań
z obszaru płatności poszukuje J2EE Developera. Nasz klient obsługuje ponad 14 000 instytucji, w ponad
130 krajach, zatrudnia ponad 42 000 pracowników na całym świecie
i posiada pozycję lidera w sektorze usług finansowych.

Obecnie poszukuje 3 osób na stanowisko:

           Java Professional Developer w Dziale Utrzymania i Rozwój Aplikacji Bankowych
                                                         Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

• cykl szkoleń początkowych wdrażający w zagadnienia sektora bankowego oraz omawiający używane komponenty programistyczne
• udział w pracach międzynarodowego zespołu, dający możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie płatności elektronicznych
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
• pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie grupowe, fundusz kapitałowy, karta lunchowa, owoce i ciastka do dyspozycji pracowników
• dogodna lokalizacja biura- Wola
• elastyczny czas pracy
• przyjazna atmosfera pracy

Wymagania

Opis stanowiska:

• analiza i naprawa błędów aplikacji
• współpraca z testerami, analitykami biznesowymi oraz 1szą linią wsparcia
• modyfikacja istniejących systemów o funkcjonalności wynikające ze zmian regulacji finansowych i prawnych
• tworzenie nowych usprawnień dla Klienta

Wymagania:

• wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
• min. 3 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku
• biegła znajomość języka Java (JDK 1.5) oraz technologii J2EE, SQL (Oracle), XML, Hibernate3, Struts 1, EJB 2.1
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• znajomość baz danych Oracle i/lub DB2
• umiejętność pracy w środowisku Linuxowym wraz z tworzeniem skryptów
• znajomość serwerów aplikacyjnych WebSphere lub WebLogic bedzie dodatkowym atutem
• umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
• zdolność analitycznego myślenia
płynna znajomość języka angielskiego w mowie

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064