Specjalista ds. Systemu SAP

Talent Partners
Inne

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automotive z siedzibą w Tychach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SAP/188/15
Miejsce pracy: Tychy

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• monitoring, utrzymanie, odpowiedzialność za spójność środowiska,
• zapewnianie dokumentacji technicznej i procesowej,
• diagnoza i opisywanie problemów, analiza, dostarczanie rozwiązań, wprowadzanie zmian systemowych, testowanie zmian, wdrożenia,
• udział w implementacji najlepszych praktyk w obszarze funkcjonalności SAP,
• przygotowywanie wytycznych i współtworzenie standardów pracy z nowym systemem,
• przeprowadzanie szkoleń dla nowo wdrażanych funkcjonalności,
• przeprowadzanie testów akceptacji biznesowej,
• wsparcie użytkowników kluczowych i końcowych. Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce o profilu produkcyjnym,
• min. 3 lata doświadczenia w pracy przy modułach PP, MM, WM, SD,
• podstawowa znajomość administracji systemu SAP: tworzenie użytkowników, nadawanie uprawnień, przenoszenie transportów,
• znajomość metodologii zarządzania projektami,
• dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,
• samodzielność,
• umiejętność współpracy.

Mile widziane:
• doświadczanie w konfiguracji jednego z modułów: PP, MM, WM, SD,
• znajomość modułów FI, CO, HR,
• umiejętność programowania w ABAP.

Oferujemy:
• ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole, w dużej, renomowanej firmie,
• pracę w środowisku międzynarodowym,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• dodatkowe bonusy.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY