Team Leader/Starszy Programista C++

IT Recruitment

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w branży IT. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Team Leader/Starszy Programista C++

Wymagania

Główne zadania:
  • zarządzanie pracą programistycznej grupy projektowej
  • rozwój aplikacji kartograficznych służących do pozyskiwania i utrzymywania danych pracodawcy
  • tworzenie i utrzymanie narzędzi do przetwarzania map pracodawcy
  • tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji bazujących na mapach i bazach danych pracodawcy
  • tworzenie interfejsów programistycznych do aplikacji bazujących na mapach i bazach danych pracodawcy
  • integracja aplikacji pracodawcy z systemami firm trzecich (np. komunikacja z bazami danych, oprogramowanie sieciowych protokołów komunikacyjnych i współpracy z urządzeniami zewnętrznymi)
  • wersjonowanie wyników pracy z wykorzystaniem odpowiednich systemów kontroli wersji
  • dokumentowanie wyników pracy i raportowanie postępów pracy
Wymagane kompetencje i kwalifikacje:

  • znajomość metodologii projektowania systemów informatycznych
  • sprawność w analizowaniu dokumentacji technicznych
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz łatwość w przyswajaniu nowych technologii
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka znajomość praktyczna i teoretyczna języka C++ (dla platform MS Windows, Windows Mobile, Linux)
  • umiejętność projektowania i programowania interfejsów użytkownika i interfejsów programistycznych
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • udokumentowana - minimum 5 letnia praca z ww. technologiami
  • udokumentowane wykonanie minimum dwóch projektów w technologii C++
  • dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy oraz korzystania z indywidualnej oferty szkoleniowej
  • szansę na rozwój kompetencji w Spółce o wiodącej pozycji w branży
  • sympatyczne środowisko pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym.

O IT Recruitment

IT RECRUITMENT
Zainteresowanych kandydatów serdecznie zapraszam do kontaktu.
CV należy przesyłać na podany adres mailowy:
Marta Kruszyna
533 033 035
[email protected]