Project Manager IT Software

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta – firmy będącej wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Project Manager.
Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, aplikacji użytkowych oraz marketingowych i brandowanych. Zespół specjalistów IT przygotowuje rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Wśród klientów są największe agencje reklamowe, domy mediowe, producenci telefonów i operatorzy komórkowi.

Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie karty Multisport
Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki: Kompleksowe zarządzanie projektami
Organizacja i monitoring pracy zespołu projektowego
Współpraca z działami technicznymi i biznesowymi klienta, mająca na celu sprawną realizację projektu i zadowolenie klienta
Tworzenie dokumentacji projektowej

Oczekujemy:

Wyższe wykształcenie z dziedziny zarządzania lub informatyki
Doświadczenie w pracy jako kierownik projektów IT
Bardzo dobra znajomość branży mobilnej
Wiedza z zakresu UX/UI oraz umiejętność projektowania interfejsów graficznych na urządzenia mobilne, mile widziana
Doskonałe zdolności organizacyjne
Samodzielność i sumienność
Dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów dla operatorów telefonii komórkowej, producentów telefonów lub w dziedzinie marketingu mobilnego

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!