Programista Java | 6 500 - 8 500 zl/mies

  • Kraków
  • 6500 - 8500 zł netto
  • Umowa o pracę

Projekt dotyczy budowania nowego produktu firmy do gromadzenia i przechowywania informacji o zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi, głównie będzie to front-end z elementami back-endu.

Wymagania i obowiązki

WYMAGANIA
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w języku Java – ze szczególnym uwzględnieniem J2EE w aplikacjach typu web (technologie: Java, Spring, XML, JavaScript)
  • Doświadczenie z technologiami: Hibernate, REST, Gradle, AngularJS, Microservices
  • Umiejętność programowania w środowisku rozproszonym
  • Ogólna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i kreowania własnych rozwiązań
BENEFITY
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub b2b
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca z instytucjami finansowymi z pierwszej dziesiątki światowej w Europie, Ameryce Północnej, Australii i Azji
  • Praca przy tworzeniu nowych produktów z użyciem nowoczesnych technologii
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji dynamicznych międzynarodowych projektów IT
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Codzienne obiady sponsorowane przez firmę
  • Szeroki wybór szkoleń

Oferujemy

O MODIS

EXCEPTIONAL CONNECTIONS IN A COMPLEX WORLD
Modis to międzynarodowa marka z 40 letnim doświadczeniem i w 100% zorientowana na rynek IT.

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych profili społecznościowych by nie przegapić aktualności od Modis:
Facebook: facebook.com/ModisPolska/
Linkedin: linkedin.com/company/modis-polska
Twitter: twitter.com/ModisPoland

Informacje o rekrutacji

Kliknij aby przejść do formularza aplikacyjnego na naszej stronie:

Nie jesteś zainteresowany? Skorzystaj z naszego programu poleceń i zgarnij do 2500 zł!!!. Kliknij aby poznać szczegóły.