C# Developer

  • Kraków
  • 5000 - 6500 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Opis stanowiska

• rozwijanie oprogramowania narzędziowego i aplikacji klienta, w tym graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
• rozwijanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer
• współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
• możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

• wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
• około 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
• dobra znajomość języka C#, WPF
• doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
• znajomość zagadnień programowania obiektowego i wielowątkowego
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
• komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

Dodatkowe atuty:

• znajomość C++, STL
• doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji typu klient-serwer
• doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji na platformę Windows 7
• proaktywne podejście do pracy, samodzielność

Benefity:

• praca z nowoczesnymi technologiami
• atrakcyjne warunki pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• prywatna opiekę medyczną
• dofinansowanie do programu BenefitSystems
• pakiet relokacyjny

Oferujemy

O MODIS

EXCEPTIONAL CONNECTIONS IN A COMPLEX WORLD
Modis to międzynarodowa marka z 40 letnim doświadczeniem i w 100% zorientowana na rynek IT.

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych profili społecznościowych by nie przegapić aktualności od Modis:
Facebook: facebook.com/ModisPolska/
Linkedin: linkedin.com/company/modis-polska
Twitter: twitter.com/ModisPoland

Informacje o rekrutacji

Kliknij aby przejść do formularza aplikacyjnego na naszej stronie:

Nie jesteś zainteresowany? Skorzystaj z naszego programu poleceń i zdobądź do 2 500 zł nagrody. Kliknij aby poznać szczegóły.