Programista PHP (Kraków)

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, doświadczonej w tworzeniu sklepów internetowych oraz marketingu internetowym,
poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Programista PHP
miejsce pracy: Kraków

Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania swojego CV: [email protected] lub kontaktu telefonicznego: 533 339 756

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie autorskiej platformy sprzedażowej – nowe funkcjonalności, poprawa istniejących.
  • Przygotowywanie modyfikacji popularnych open-sourcowych platform e-commerce.
  • Prace deweloperskie nad serwisami firmowymi.
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, OOP, MVC, MySQL
  • Umiejętność korzystania z wzorców projektowych
  • Znajomości języka Javascript i biblioteki jQuery
  • Umiejętność wykorzystania technologi Ajax
Oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • Możliwość elastycznego czasu pracy w przypadku osób studiujących (min. ¾ etatu).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Twórczą i rozwijającą pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Szkolenia z dziedziny programowania, architektury e-commerce, bezpieczeństwa.
  • Możliwość udziału w interdyscyplinarnych projektach z pogranicza marketingu, badań i informatyki.
  • Pracę z młodym i ambitnym zespołem.

Metodologia pracy

O TeamQuest Łukasz Łukaszewicz

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT