Protocol Software Engineer C/C++

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Opis oferty

Protocol Software Engineer  C/C++ Miejsce pracy: Kraków
Forma zatrudnienia: dowolna
Ilość wakatów: 2

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
- Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
- Pracę przy ambitnych i ciekawych projektach
- Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
- Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
- Zadaniowe podejście do czasu pracy
- Prywatną opiekę medyczną
- Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
- Premie, nagrody uznaniowe

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Utrzmanie i rozwój oprogramowania aplikacyjnego i wbudowanego
- Współpraca z międzynarodowymi zespołami w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
- Analiza poprawności implementacji protokołów komunikacyjnych po stronie stacji bazowych i telefonów komórkowych
- Krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne Wymagane umiejętności:
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
- Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
- Znajomość języka C oraz C++
- Znajmość protokołów transmisji bezprzewodowej: (GSM, GPRS, EDGE, 3G, HSPA, LTE lub LTE-A)
Znajomość: zagadnień programowania obiektowego i wielowątkowego oraz zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres [email protected]