Android Developer

Connectmedica Sp. z o.o.

Do naszego zespołu developerskiego poszukujemy programisty, który będzie z nami współtworzył innowacyjny system w obszarze zdrowia.

Wymagania

Zadania: - Programowanie natywnych aplikacji na platformę systemową Android.
- Utrzymanie i rozwój tworzonego oprogramowania.
- Współpraca z developerami innych platform systemowych w ramach realizowanych projektów.
- Aktywne współuczestniczenie w kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych.
- Tworzenie i utrwalanie dobrych praktyk oraz standardów kodowania.
- Aktywne uczestniczenie w fazie wdrażania i testowania aplikacji.

Wymagania

- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android, poparte portfolio aplikacji w Google Play.
- Bardzo dobra znajomość języka JAVA i środowiska Eclipse.
- Bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN) z uwzględnieniem pracy wielu osób na jednym repozytorium.

Mile widziane

- Znajomość metodologii SCRUM.
- Ukończone studia na kierunku informatyka lub pokrewnym.
- Doświadczenie w projektowaniu oprogramowania wg. Design Patterns, OOD itp.

Oferujemy

- Możliwość uczestniczenia w tworzeniu unikalnych i innowacyjnych systemów w obszarze zdrowia.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
- Elastyczne godziny pracy.
- Komfortowe warunki pracy w inspirującym otoczeniu.
- Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com