Ruby on Rails Lead

  • Warszawa
  • 10000 - 15000 zł netto
  • Kontrakt

Dla prężnie rozwijającej się w firmy IT tworzącej produkt z branży ubezpieczeniowej, szukamy obecnie Ruby on Rails Lead'a do rozwoju aplikacji oraz przewodzenia zespołowi programistów.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji, w granicach 10 - 15k pln netto (B2B)
- Płatny urlop
- Pracę w niewielkim kameralnym zespole
- Elastyczny czas pracy
- Stabilność zatrudnienia

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w technologii Ruby on Rails
- Bardzo dobra znajomość Ruby 2.0, Rails 4+
- Doświadczenie w pracy z bazami danych mySQL/postgreSQL
- Znajomość JavaScript
- Doświadczenie w przewodzeniu zespołowi programistów
- Znajomość angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Opis stanowiska:
- Przewodzenie zespołowi programistów tworzących nowoczesną webową aplikację w branży ubezpieczeniowej
- Stosowanie praktyk TDD
- Prowadzenie Code Reviews
- Praca nad rozwojem istniejącej aplikacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.