Programista Java

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Poszukuję obecnie dla swojego klienta z branży ubezpieczeniowej osób na stanowisko: Programista Java
Miejsce pracy: Gdańsk
Wynagrodzenie: 6 000 netto (UoP) 9 000 brutto (B2B)
Forma zatrudnienia: preferowana UoP

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia
- Możliwość pracy zdalnej
- Kartę Multisport
- Szkolenia

Wymagania

Zakres obowiązków:
- W 80% jest to praca nad nowymi funkcjonalnościami w systemach polisowych i szkodowym. W 20% jest to utrzymanie systemu (w zależności od kompetencji: diagnoza błędów, poprawa danych w bazie, zarządzanie dostępem do systemów).

Wymagane umiejętności :
- Znajomość języka Java oraz technologii JEE
- Praktyczna znajomość jQuery lub ew. inne doświadczenie w pracy z JavaScript
- Praktyczna wiedza związana z relacyjnymi bazami danych
- Znajomość j. Angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej Mile widziane:
- Znajomość Spring, JSF, Hibernate, WebServices
- Znajomość narzędzi programistycznych ułatwiających prace developerskie takich jak Eclipse, SVN, Redmine, Maven
- Apache FOP