Senior Back-end Engineer (Ruby)

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 8 000 – 16 000 netto
Forma zatrudnienia: Umowa dowolna, aczkolwiek preferowana B2B

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
Stabilność zatrudnienia
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pracę zdalną
Elastyczne godziny pracy
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport
Orgranizowanie tzw. meetupów i hackathonów

Zakres obowiązków:
Osoba, która dołączyć do zespołu, byłaby jednym z liderów, którzy będą projektować i implementować mikroserwisy, w tym API, oraz skomplikowane systemy przetwarzania danych w oparciu o kolejki (e.g. RabbitMQ) z liczbą zdarzeń liczoną w milionach na sekundę.

Wymagania

Wymagane umiejętności :
Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowsku
Znajomość PostgreSQL, Cassandra bądź Neo4j.
Biegła znajomość j. Angielskiego
Znajomość projektowania API
Znajomość popularnych bibliotek i narzędzi (np. Sinatra, ActiveRecord, Sequel, Rubocop, RSpec). Mile widziane:
Znajomość lub chęć do nauki języka programowania Go
Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu infrastruktury w chmurze