JavaScript Engineer

Ligo Headhunters
  • Umowa o pracę Umowa

Ligo Headhunters dla klienta jednej z największych agencji SEM w Europie poszukuje:

JavaScript Engineera
Miejsce pracy: Kraków

Nasz klient programuje zaawansowane technologicznie narzędzia do marketingu internetowego. Szukamy kandydatów do projektu OWAPro to zintegrowana platforma monitorowania i analizy kampanii marketingowych. Bazująca na precyzyjnych danych zbieranych z strony platforma umożliwia prowadzenie kampanii marketingowych w internecie, tworzenie wielowymiarowych raportów i indywidualnych modeli atrybucji konwersji, zarządzanie kodami marketingowymi, jak również monitorowanie kampanii telewizyjnych.

Twoje zadania
• tworzenie warstwy front-end'owej aplikacji WWW
• opracowywanie rozwiązań podnoszących usability i UX
• implementacja przy użyciu języka JavaScript zgodnie ze stosowaną metodologią

Powinieneś
• posiadać zaawansowaną znajomość języka JavaScript
• sprawnie posługiwać się techniką AJAX
• posiadać doświadczenie w pisaniu / testowaniu aplikacji JavaScript'owych dla różnych przeglądarek
• wykazywać zainteresowanie nowymi technologiami i standardami pisania aplikacji webowych
• znać dobrze framework jQuery
• znać język angielski przynajmniej na poziomie czytania / pisania dokumentacji technicznej

Używane technologie: RequireJS, Backbone.js, LESS, jQuery, jQUery-UI, Highcharts, Underscore, Qunit, WebSockets, Nodejs.

Używane technologie w części front-backend: REST API na Mojolicious (Perl MVC framework), Rose::DB ORM, MySQL, Redis, Nginx, Capistrano & Liquibase deployment

Projekt opiera się na architekturze modeli, kontrolerów i widgetów. Wymagana jest bardzo dobra znajomość JavaScript w wersji ECMAScript 5 (strict).

Oferujemy
• bardzo dobre warunki finansowe na dowolną formę zatrudnienia – stawiamy na Twoje umiejętności i chętnie porozmawiamy o kwocie 4-cyfrowej, a nawet 5-cyfrowej.
• bardzo dobre warunki socjalne - Karta Multisport oraz pakiety medyczne w grupie LUXmed
• pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
• możliwość rozwoju zawodowego
• swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV pod adres: [email protected] wraz z uwzględnieniem swoich oczekiwań finansowych oraz dostępności do podjęcia nowej pracy.

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064