Programista PHP - Web Developer

Magis
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Opis oferty

Programista PHP - Web Developer Praca w Gliwicach

Wymagania

Zakres obowiązków: - tworzenie stron internetowych,
- tworzenie i projektowanie aplikacji webowych,
- rozwijanie i optymalizowanie istniejących projektów internetowych.

Wymagania:

- doświadczenie w samodzielnym budowaniu serwisów internetowych,
- znajomość zasad optymalizacji serwisów internetowych,
- podstawowa znajomość SEO od strony programistycznej
- biegła, praktyczna znajomość języka PHP,
- doświadczenie w rozwijaniu serwisów opartych na CMS Wordpress oraz autorskich rozwiązań
- mile widziana znajomość .NET Framework,
- dobrej znajomości SQL oraz baz danych ( MySQL),
- umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.