Programista PHP - Web Developer

  • Gliwice
  • Umowa o pracę

Praca w Gliwicach

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:

- tworzenie stron internetowych,
- tworzenie i projektowanie aplikacji webowych,
- rozwijanie i optymalizowanie istniejących projektów internetowych.

Wymagania:

- doświadczenie w samodzielnym budowaniu serwisów internetowych,
- znajomość zasad optymalizacji serwisów internetowych,
- podstawowa znajomość SEO od strony programistycznej
- biegła, praktyczna znajomość języka PHP,
- doświadczenie w rozwijaniu serwisów opartych na CMS Wordpress oraz autorskich rozwiązań
- mile widziana znajomość .NET Framework,
- dobrej znajomości SQL oraz baz danych ( MySQL),
- umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Informacje o rekrutacji

W tytule wiadomości należy koniecznie wpisać: WEBD + imię i nazwisko.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres praca[małpa]magis24.eu

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."