Developer .NET (bez doświadczenia) ciekawa oferta praca

ExperisIT
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Obecnie dla naszego klienta, globalnego banku inwestycyjnego w Łodzi szukam mlodych i aktywnych developerów .NET. Nie jest wymagane wieloletnie doświadczenie, bardzo dobre zarobki, możliwość rozwoju, stała praca. Można się zgłaszać od razu po studiach. Więcej informacji udzielę mailowo: [email protected]. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Expert .NET Developer
Numer ref: 92325
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska
•    Projektowanie i utrzymanie platformy webowej
•    Prowadzenie prac integracyjnych bankowych systemów IT
•    Udział w międzynarodowym, globalnym projekcie internetowym
•    Praca w międzynarodowymi teamie

Wymagania

•    Bardzo dobra znajomość C#, .Net 3.5
•    Bardzo dobra znajomość HTML, JS, CSS
•    Bardzo dobra znajomość ASP.NET, AJAX.NET
•    Znajomość VisualStudio 2010
•    Znajomość TFS
•    Znajomość T-SQL & SQL Server
•    Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Bardzo dobra organizacja pracy
•    Umiejętność współpracy z zespołem projektowymMile widziana znajomość:
•    Windows Communication Foundation and Windows Workflow Foundation
•    Znajomość ASP.Net MVC
•    Znajomość Sharepoint development, PowerShel

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Premia roczna
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój zawodowy
  • Współpraca międzynarodowa

O ExperisIT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników, a także rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.